Парафія — це місцева громада Католицької Церкви, яка має в собі засоби, щоб довести до спасіння і життя в Христі. Має бути сферою зустрічі з Богом, де кожен почуває себе, як у своїй родині. Наші місця зустрічі з Ісусом Христом і нами взаємно відбуваються у сферах:

Літургія — Євхаристія є джерелом і вершиною життя християнського. Віримо, що гарно і гідно відправлена Літургія приводить вірних до глибокої зустрічі з Богом.

Наслідування Христа – Заповідь: “Возлюби Бога усім своїм серцем, усім своїм помислом і з усіх своїх сил, а ближнього свого, як самого себе”, удосконалена Христом: “Любіть один одного, як Я вас полюбив, любіть своїх ворогів” – є серцем християнства. Через проголошення Слова Божого, катехизацію дорослих і дітей разом зростаємо у наслідуванні Христа.

Спільнота — Хрещення включає нас до Католицької спільноти, в якій вчимося через братню любов любити усіх людей. Через різні малі спільноти у парафії, в яких кожен у вимірах віри знає добре один одного, показуємо Церкву Христову, щоб інші могли сказати про нас, як про перших християн: “Подивіться, як вони люблять один одного”.

Служіння — з віри випливає любов. Той, хто досвідчує, як Бог його любить і які великі речі робить у його житті, спонтанно, непримушено прагне служити для добра спільноти, в якій єднається з Богом.

о. інфулат Ян Сікорскі

Євангелізація — віримо, що людина є щасливою, досконало веде своє життя тільки в єдності з Христом. Прагнемо, щоб й інші пізнавали нашого Господа.

Про парафію, як спільноту спільнот, яка є нашою родиною, будемо говорити під час парафіяльних зборів, які  відбудуться у суботу, 21 квітня, о 10.00.

Попереднього дня, в п’ятницю, на службі о 18.30 будемо молитися за парафію.

На парафіяльних зборах спеціальним гостем буде о. інфулат Ян Сікорскі з Варшави. о. Ян був настоятелем парафії св. Юзефа в Варшаві, де постали десятки різних спільнот, організатором і головою в’язничного капеланства, також був духовним отцем в семінарії Київської дієцезії.

Запрошуємо, якщо парафія св. Йоана Павла ІІ є для тебе важливою і хочеш прилучитися до її зростання.

СУБОТА, 21 КВІТНЯ, 10.00 – КАПЛИЦЯ — СОКІЛЬНИКИ, ВУЛ. СТРИЙСЬКА, 6

Сподобалось? Перешли друзям в соціальних мережах:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • Яндекс.Закладки
  • Одноклассники
  • Blogger
  • RSS
Categories: Новини

Leave a Reply


*