Дорогі Брати і Сестри, молоді євангелізатори!

Я дуже схвильований, бо перший раз зустрічаюсь з вашими спільнотами і одночасно радіюйсь, бо бачу, що священики мають плоди свої праці 

В історії Церкви час від часу відновлюється дух Христового послання апостолів на весь світ – на майдани і вулиці, щоб шукати людей і запрошувати на трапезу, яку приготував Бог. Так чинили і перші християни (свідчить про це противник християнства Цельс: «молоді і старі, освічені та прості кожному розповідають про свою дорогу»); святий Франциск з Ассізі в Європі, святий Франциск Ксаверій на площах в Японії безперестанку повторював «Вірую» – єдине відоме йому слово на японській мові, і таким чином там зародились  перші християни . Сучасним проповідником на майданах був блаженний Йоан Павло ІІ. Скільки людей, навіть такі, які випадково, без духовних пошуків, прийшли послухати його слова, навернулися, і стали на дорогу віри. Йоан Павло ІІ в Денвері заохочував молодь: «Не лякайтеся виходити на майдани і вулиці міст, щоб зустріти сучасну людину і запросити на спільну трапезу. Зараз не час, щоб соромитися Євангелія, але час для проголошення ії на крівлях» .  Так само і Папа Франциск заохочує, щоб Церква вийшла з закритості, рамок споруди, а йшла до людей, навіть якщо це буде пов’язане з труднощами.

Ваша місія, місія  неокатехуменальної дороги, у всьому світі є однією з відповідей на заклик Святішого Отця Бенедикта.  Рік Віри має бути пережитим як реалізація  Христового послання в новій євангелізації. Христове покликання відновлюється в кожному поколінні. Ревність проголошування Слова випливає з постійного досвіду любові Бога, котру зустрічаємо в Слові Божому, Літургії  та спільноті Церкви. Це народжує віру, яка зміцнюється тоді, коли є переданою. Немає апостолів євангелізації без ґрунтовної формації віри, що і ви самі в дорозі неокатехуменальних спільнот  щоденно досвідчуєте.

Блаженний Йоан Павло ІІ двадцять років тому написав: «Спільноти неокатехуменальної дороги в парафіях показують приклад місійної Церкви і стараються відкрити дорогу євангелізації для тих, що покинули християнське життя , даючи їм, під проводом єпископа – дорогу посвячення таку, яку проходили катехумени перших століть, наближаючи їх до Христа і Церкви. Саме проголошення Євангелія, свідчення віри і святкування Євхаристії в малих спільнотах є засобами, які дозволяють членам спільнот віддатись служінню  відновлення Церкви». Я дуже радію, що так відбувається, в дусі Йоана Павла ІІ, також і у Львові.

Нехай Марія, Ранкова Зірка міста Львова, допомагає вам в новій євангелізації нашого міста, при зустрічах з сучасною людиною, яка без Євангелія є загублена. Прийміть моє сердечне благословення. Я є з вами на ваших місіях і дорозі віри.

(Бачимо ікону «Очікування на Зіслання Святого Духа». Тепер Дух Святий приходить до нас) 

13 травня 2013 року.

IMG_5444IMG_5451
IMG_5486

IMG_5489 IMG_5493


IMG_5478

Сподобалось? Перешли друзям в соціальних мережах:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • Яндекс.Закладки
  • Одноклассники
  • Blogger
  • RSS
Categories: Новини

Leave a Reply


*